Activă Plătitor TVA ALBA

PIANU AUTOSERVICE S.R.L.

CUI
40527400
Reg. Comerț
J2019000347011
Înregistrată
30.01.2019
Sediu social JUD. ALBA, SAT PIANU DE SUS COM. PIANU, NR.273, cod poștal 517537
4.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 30.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
349.405 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
105.797 RON
Capitaluri proprii
-41.161 RON
▲ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0122 k244 k366 k488 k609 k2021 · Cifră de afaceri: 609.424 RON2022 · Cifră de afaceri: 490.715 RON2023 · Cifră de afaceri: 382.164 RON2024 · Cifră de afaceri: 481.345 RON2025 · Cifră de afaceri: 349.405 RON2021 · Profit: 108.458 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 105.797 RON2021 · Datorii: 159.347 RON2022 · Datorii: 175.605 RON2023 · Datorii: 202.197 RON2024 · Datorii: 331.384 RON2025 · Datorii: 225.630 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PIANU AUTOSERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 349.405 RON în 2025, cu un profit net de 105.797 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 349.405 481.345 382.164 490.715 609.424
Profit net 105.797 0 0 0 108.458
Capitaluri proprii -41.161 -146.958 -99.405 19.326 31.568
Active totale 225.103 240.986 177.955 296.731 319.351
Datorii totale 225.630 331.384 202.197 175.605 159.347
Număr mediu salariați 1 2 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

4.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.