Activă SATU MARE

PROFIMAG DARIA S.R.L.

CUI
40517279
Reg. Comerț
J2019000177304
Înregistrată
29.01.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT LIPĂU COM. CULCIU, LIPĂU, NR.268, cod poștal 447122
-23.65
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 29.01.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-104.252 RON
▼ 7% vs 2023
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k231 k308 k385 k2019 · Cifră de afaceri: 269.341 RON2020 · Cifră de afaceri: 385.203 RON2021 · Cifră de afaceri: 305.777 RON2022 · Cifră de afaceri: 167.183 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 13.238 RON2020 · Profit: 21.685 RON2021 · Profit: 4.703 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 130.442 RON2020 · Datorii: 207.941 RON2021 · Datorii: 344.561 RON2022 · Datorii: 132.042 RON2024 · Datorii: 134.199 RON20192020202120222024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROFIMAG DARIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 167.183 305.777 385.203 269.341
Profit net 0 0 4.703 21.685 13.238
Capitaluri proprii -104.252 -97.454 39.826 35.123 13.438
Active totale 29.947 34.588 384.387 243.064 143.880
Datorii totale 134.199 132.042 344.561 207.941 130.442
Număr mediu salariați 0 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-23.65
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.