Activă Plătitor TVA GIURGIU

DMA ONIX TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.

CUI
40508394
Reg. Comerț
J2019000179520
Înregistrată
29.01.2019
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT TÂNTAVA COM. GRĂDINARI, STR. PĂDURII, NR.235, CAMERA 1, cod poștal 87116
11.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 29.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
479.853 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
55.582 RON
▼ 71% vs 2024
Capitaluri proprii
74.840 RON
▼ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0145 k290 k434 k579 k724 k2021 · Cifră de afaceri: 320.132 RON2022 · Cifră de afaceri: 560.334 RON2023 · Cifră de afaceri: 682.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 723.997 RON2025 · Cifră de afaceri: 479.853 RON2021 · Profit: 90.332 RON2022 · Profit: 148.038 RON2023 · Profit: 187.755 RON2024 · Profit: 190.334 RON2025 · Profit: 55.582 RON2021 · Datorii: 70.414 RON2022 · Datorii: 167.449 RON2023 · Datorii: 104.414 RON2024 · Datorii: 80.465 RON2025 · Datorii: 34.790 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DMA ONIX TRANSPORT LOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 479.853 RON în 2025, cu un profit net de 55.582 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 479.853 723.997 682.500 560.334 320.132
Profit net 55.582 190.334 187.755 148.038 90.332
Capitaluri proprii 74.840 190.669 87.292 90.841 142.803
Active totale 109.630 271.134 191.706 258.290 213.217
Datorii totale 34.790 80.465 104.414 167.449 70.414
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.