Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

SOCIETY RESTAURANT S.R.L.

CUI
40505606
Reg. Comerț
J2019000143071
Înregistrată
28.01.2019
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, BLD. MIHAI EMINESCU, NR.34B
8.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 28.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.512.269 RON
▲ 62% vs 2024
Profit net
205.293 RON
▲ 563% vs 2024
Capitaluri proprii
559.528 RON
▲ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0315 k630 k944 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 45.778 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.038.842 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.574.075 RON2024 · Cifră de afaceri: 930.923 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.512.269 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 492.983 RON2023 · Profit: 440.406 RON2024 · Profit: 30.983 RON2025 · Profit: 205.293 RON2021 · Datorii: 200.585 RON2022 · Datorii: 127.013 RON2023 · Datorii: 249.571 RON2024 · Datorii: 360.516 RON2025 · Datorii: 309.650 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOCIETY RESTAURANT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.512.269 RON în 2025, cu un profit net de 205.293 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.512.269 930.923 1.574.075 1.038.842 45.778
Profit net 205.293 30.983 440.406 492.983 0
Capitaluri proprii 559.528 354.235 441.414 357.007 -135.976
Active totale 892.450 760.825 773.162 588.999 192.390
Datorii totale 309.650 360.516 249.571 127.013 200.585
Număr mediu salariați 7 6 7 6 5

Analiză de risc — insolvență

8.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.