Activă MUREŞ

BEAUTY LASER EPIL S.R.L.

CUI
40487194
Reg. Comerț
J2019000213260
Înregistrată
23.01.2019
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.206, AP.2, cod poștal 540562
-1.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
73.029 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-15.850 RON
▼ 647% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k45 k67 k90 k112 k2021 · Cifră de afaceri: 24.665 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.670 RON2023 · Cifră de afaceri: 21.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 70.370 RON2025 · Cifră de afaceri: 73.029 RON2021 · Profit: 12.940 RON2022 · Profit: 21.563 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 18.517 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.772 RON2022 · Datorii: 227 RON2023 · Datorii: 78.111 RON2024 · Datorii: 67.963 RON2025 · Datorii: 112.300 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEAUTY LASER EPIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 73.029 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 73.029 70.370 21.500 31.670 24.665
Profit net 0 18.517 0 21.563 12.940
Capitaluri proprii -15.850 -2.122 -20.639 20.600 -963
Active totale 96.450 65.841 57.472 20.827 3.809
Datorii totale 112.300 67.963 78.111 227 4.772
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.