Activă Plătitor TVA TELEORMAN

FLORESCENCE EVENTS S.R.L.

CUI
40486318
Reg. Comerț
J2019000119344
Înregistrată
23.01.2019
Sediu social JUD. TELEORMAN, ORŞ. VIDELE, STR. LUNCII, NR.31A, CAMERA 1, ET.PARTER, cod poștal 145300
2.43
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Videle
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
594.087 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
15.844 RON
Capitaluri proprii
43.508 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0119 k238 k356 k475 k594 k2021 · Cifră de afaceri: 92.425 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.735 RON2023 · Cifră de afaceri: 208.927 RON2024 · Cifră de afaceri: 427.614 RON2025 · Cifră de afaceri: 594.087 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 14.568 RON2023 · Profit: 19.189 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 15.844 RON2021 · Datorii: 56.037 RON2022 · Datorii: 34.075 RON2023 · Datorii: 17.914 RON2024 · Datorii: 66.108 RON2025 · Datorii: 162.497 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORESCENCE EVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 594.087 RON în 2025, cu un profit net de 15.844 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 594.087 427.614 208.927 80.735 92.425
Profit net 15.844 0 19.189 14.568 0
Capitaluri proprii 43.508 57.664 81.577 62.388 47.820
Active totale 206.005 123.772 99.491 96.463 124.149
Datorii totale 162.497 66.108 17.914 34.075 56.037
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.43
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.