Activă Plătitor TVA ARGEŞ

CARWASH CONCEPT SHOP S.R.L.

CUI
40484325
Reg. Comerț
J2019000323037
Înregistrată
23.01.2019
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. NICOLAE IORGA, NR.5, CAMERA NR. 6, ET.1, cod poștal 115100
0.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.359.558 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
19.273 RON
Capitaluri proprii
-13.454 RON
▲ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0373 k747 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.247.377 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.703.485 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.359.558 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 19.273 RON2021 · Datorii: 450 RON2022 · Datorii: 711 RON2023 · Datorii: 1.016.612 RON2024 · Datorii: 1.712.994 RON2025 · Datorii: 1.866.928 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CARWASH CONCEPT SHOP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.359.558 RON în 2025, cu un profit net de 19.273 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.359.558 1.703.485 1.247.377 0 0
Profit net 19.273 0 0 0 0
Capitaluri proprii -13.454 -132.727 -112.557 -61 200
Active totale 1.853.474 1.580.267 904.055 650 650
Datorii totale 1.866.928 1.712.994 1.016.612 711 450
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.