Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

CRISBA FARM S.R.L.

CUI
40478633
Reg. Comerț
J2022004554132
Înregistrată
23.01.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, LOC. NEPTUN MUN. MANGALIA, STR. PLOPILOR, BL.A1, SC.B, ET.2, AP.10, cod poștal 905550
2.14
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
576.741 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
8.175 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
106.229 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0152 k305 k457 k610 k762 k2021 · Cifră de afaceri: 83.796 RON2022 · Cifră de afaceri: 541.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 537.338 RON2024 · Cifră de afaceri: 762.434 RON2025 · Cifră de afaceri: 576.741 RON2021 · Profit: 19.627 RON2022 · Profit: 41.539 RON2023 · Profit: 14.726 RON2024 · Profit: 39.815 RON2025 · Profit: 8.175 RON2021 · Datorii: 1.412 RON2022 · Datorii: 32.105 RON2023 · Datorii: 98.776 RON2024 · Datorii: 34.741 RON2025 · Datorii: 233.998 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRISBA FARM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 576.741 RON în 2025, cu un profit net de 8.175 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 576.741 762.434 537.338 541.350 83.796
Profit net 8.175 39.815 14.726 41.539 19.627
Capitaluri proprii 106.229 98.054 58.239 43.513 34.079
Active totale 297.027 132.795 157.015 75.618 35.491
Datorii totale 233.998 34.741 98.776 32.105 1.412
Număr mediu salariați 2 2 4 5 1

Analiză de risc — insolvență

2.14
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.