Activă Plătitor TVA VRANCEA

AUTODELUXE ELECTRIC S.R.L.

CUI
40471910
Reg. Comerț
J2019000151395
Înregistrată
22.01.2019
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. TEIULUI, NR.6, BL.H1, AP.1, cod poștal 620076
0.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.857.871 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
141.555 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0795 k1,6 mil2,4 mil3,2 mil4,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.829.466 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.353.038 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.972.599 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.314.238 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.857.871 RON2021 · Profit: 239.293 RON2022 · Profit: 352.129 RON2023 · Profit: 389.314 RON2024 · Profit: 206.968 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 225.808 RON2022 · Datorii: 198.325 RON2023 · Datorii: 437.397 RON2024 · Datorii: 928.046 RON2025 · Datorii: 1.202.960 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTODELUXE ELECTRIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.857.871 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.857.871 3.314.238 3.972.599 3.353.038 2.829.466
Profit net 0 206.968 389.314 352.129 239.293
Capitaluri proprii 141.555 519.754 562.786 358.255 269.284
Active totale 1.344.515 1.447.800 1.000.183 556.580 495.092
Datorii totale 1.202.960 928.046 437.397 198.325 225.808
Număr mediu salariați 2 2 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

0.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.