Activă VRANCEA

EVENIMENTE NAŢIONALE S.R.L.

CUI
40471872
Reg. Comerț
J39/156/2019
Înregistrată
22.01.2019
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTI COM. GOLEŞTI, STR. CĂPRIOAREI, NR.33A, cod poștal 627150
-0.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-566 RON
▼ 134% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k17 k25 k34 k42 k2021 · Cifră de afaceri: 11.850 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.990 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.200 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.120 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 8.123 RON2022 · Profit: 25.908 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 440 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 221 RON2022 · Datorii: 4.720 RON2023 · Datorii: 5.000 RON2024 · Datorii: 5.031 RON2025 · Datorii: 5.032 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVENIMENTE NAŢIONALE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 5.120 28.200 41.990 11.850
Profit net 0 440 0 25.908 8.123
Capitaluri proprii -566 1.672 1.232 3.196 8.093
Active totale 4.466 6.703 6.232 7.916 8.314
Datorii totale 5.032 5.031 5.000 4.720 221
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.