Activă Plătitor TVA BIHOR

MMC JUNIOR IT S.R.L.

CUI
40464018
Reg. Comerț
J2019000246053
Înregistrată
21.01.2019
Sediu social JUD. BIHOR, ORŞ. ALEŞD, STR. SALCÂMILOR, NR.4, cod poștal 415100
6.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.478 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
75.865 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k83 k124 k165 k206 k2021 · Cifră de afaceri: 77.517 RON2022 · Cifră de afaceri: 92.765 RON2023 · Cifră de afaceri: 206.490 RON2024 · Cifră de afaceri: 175.216 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.478 RON2021 · Profit: 11.814 RON2022 · Profit: 18.512 RON2023 · Profit: 23.581 RON2024 · Profit: 26.059 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.954 RON2022 · Datorii: 14.749 RON2023 · Datorii: 15.046 RON2024 · Datorii: 459 RON2025 · Datorii: 42.303 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MMC JUNIOR IT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.478 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.478 175.216 206.490 92.765 77.517
Profit net 0 26.059 23.581 18.512 11.814
Capitaluri proprii 75.865 80.095 54.036 30.455 11.943
Active totale 118.168 80.554 69.082 45.204 14.897
Datorii totale 42.303 459 15.046 14.749 2.954
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.