Activă TIMIŞ

MMM EXPERT CONTABIL VEST S.R.L.

CUI
40451557
Reg. Comerț
J35/299/2019
Înregistrată
18.01.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. HOLDELOR, NR.7, ET.1, AP.6
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 18.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
318.158 RON
▲ 47% vs 2024
Profit net
125.166 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
129.713 RON
▲ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k127 k191 k255 k318 k2021 · Cifră de afaceri: 186.058 RON2022 · Cifră de afaceri: 130.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 235.950 RON2024 · Cifră de afaceri: 217.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 318.158 RON2021 · Profit: 142.268 RON2022 · Profit: 109.974 RON2023 · Profit: 120.592 RON2024 · Profit: 95.506 RON2025 · Profit: 125.166 RON2021 · Datorii: 784 RON2022 · Datorii: 1.942 RON2023 · Datorii: 3.333 RON2024 · Datorii: 19.980 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MMM EXPERT CONTABIL VEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 318.158 RON în 2025, cu un profit net de 125.166 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 318.158 217.000 235.950 130.450 186.058
Profit net 125.166 95.506 120.592 109.974 142.268
Capitaluri proprii 129.713 95.747 120.832 110.214 142.508
Active totale 129.713 115.727 124.165 112.156 143.292
Datorii totale 0 19.980 3.333 1.942 784
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.