Activă VRANCEA

STEF CONSTRUCT IMPERIAL S.R.L.

CUI
40444436
Reg. Comerț
J39/126/2019
Înregistrată
17.01.2019
Sediu social JUD. VRANCEA, ORŞ. PANCIU, STR. NICOLAE TITULESCU, NR.77, CAMERA 2, BL.D4, ET.2, AP.9, cod poștal 625400
-47.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Panciu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 17.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.576 RON
▲ 88% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-708.034 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0145 k289 k434 k578 k723 k2021 · Cifră de afaceri: 10.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 143.599 RON2023 · Cifră de afaceri: 71.409 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.596 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.576 RON2021 · Profit: 7.857 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 408.320 RON2022 · Datorii: 498.555 RON2023 · Datorii: 642.560 RON2024 · Datorii: 722.470 RON2025 · Datorii: 722.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEF CONSTRUCT IMPERIAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.576 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.576 29.596 71.409 143.599 10.000
Profit net 0 0 0 0 7.857
Capitaluri proprii -708.034 -695.866 -666.651 -486.814 -219.007
Active totale 89.832 115.082 83.987 141.576 340.877
Datorii totale 722.714 722.470 642.560 498.555 408.320
Număr mediu salariați 1 1 4 5 5

Analiză de risc — insolvență

-47.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.