Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GRUPUL MUSATIN S.R.L.

CUI
40432890
Reg. Comerț
J2019000471402
Înregistrată
16.01.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42
53.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.452.003 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
281.313 RON
▼ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
281.554 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0290 k581 k871 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 5.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 513.799 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.288.275 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.452.003 RON2021 · Profit: 810 RON2022 · Profit: 12.225 RON2023 · Profit: 26.430 RON2024 · Profit: 402.535 RON2025 · Profit: 281.313 RON2021 · Datorii: 13.526 RON2022 · Datorii: 2.494 RON2023 · Datorii: 4.580 RON2024 · Datorii: 21.099 RON2025 · Datorii: 7.955 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRUPUL MUSATIN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.452.003 RON în 2025, cu un profit net de 281.313 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.452.003 1.288.275 513.799 23.000 5.000
Profit net 281.313 402.535 26.430 12.225 810
Capitaluri proprii 281.554 402.776 29.508 3.078 -9.146
Active totale 289.509 423.875 34.088 5.572 4.380
Datorii totale 7.955 21.099 4.580 2.494 13.526
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

53.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.