Activă ARGEŞ

MERY BEAUTY LINE S.R.L.

CUI
40427958
Reg. Comerț
J2019000173030
Înregistrată
15.01.2019
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT VALEA MARE-PODGORIA ORŞ. ŞTEFĂNEŞTI, DRM. ZĂVOI, NR.41, CAMERA 1, cod poștal 117721
12.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.01.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
28.910 RON
▲ 36% vs 2023
Profit net
29.837 RON
Capitaluri proprii
-36.509 RON
▲ 45% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k82 k102 k2020 · Cifră de afaceri: 10.694 RON2021 · Cifră de afaceri: 12.338 RON2022 · Cifră de afaceri: 18.309 RON2023 · Cifră de afaceri: 21.180 RON2024 · Cifră de afaceri: 28.910 RON2020 · Profit: 1.250 RON2021 · Profit: 2.748 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 29.837 RON2020 · Datorii: 8.193 RON2021 · Datorii: 9.477 RON2022 · Datorii: 32.279 RON2023 · Datorii: 101.925 RON2024 · Datorii: 40.968 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MERY BEAUTY LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 28.910 RON în 2024, cu un profit net de 29.837 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 28.910 21.180 18.309 12.338 10.694
Profit net 29.837 0 0 2.748 1.250
Capitaluri proprii -36.509 -66.346 -15.467 16.561 13.813
Active totale 4.459 35.579 16.812 26.038 22.006
Datorii totale 40.968 101.925 32.279 9.477 8.193
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

12.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.