Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

WORKERS4U ASIA S.R.L.

CUI
40421254
Reg. Comerț
J2019000380401
Înregistrată
15.01.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR, NR.158, CAMERA 4 MODUL 3, ET.4, cod poștal 20883
7.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.134.442 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
291.759 RON
▲ 116% vs 2024
Capitaluri proprii
736.983 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0227 k454 k681 k908 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 432.423 RON2022 · Cifră de afaceri: 708.696 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.115.972 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.116.480 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.134.442 RON2021 · Profit: 195.796 RON2022 · Profit: 154.019 RON2023 · Profit: 321.281 RON2024 · Profit: 134.902 RON2025 · Profit: 291.759 RON2021 · Datorii: 279.316 RON2022 · Datorii: 220.926 RON2023 · Datorii: 261.063 RON2024 · Datorii: 490.140 RON2025 · Datorii: 478.893 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WORKERS4U ASIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.134.442 RON în 2025, cu un profit net de 291.759 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.134.442 1.116.480 1.115.972 708.696 432.423
Profit net 291.759 134.902 321.281 154.019 195.796
Capitaluri proprii 736.983 671.413 536.511 376.327 222.308
Active totale 1.214.111 1.157.782 790.444 595.871 500.394
Datorii totale 478.893 490.140 261.063 220.926 279.316
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

7.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.