Activă Plătitor TVA GORJ

CUVALESICON S.R.L.

CUI
40417075
Reg. Comerț
J18/77/2019
Înregistrată
14.01.2019
Sediu social JUD. GORJ, SAT ARCANI COM. ARCANI, NR.108, CAMERA NR. 4, cod poștal 217025
-12.90
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 14.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-171.722 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k209 k279 k349 k2021 · Cifră de afaceri: 143.945 RON2022 · Cifră de afaceri: 108.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 18.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 182.609 RON2022 · Datorii: 78.157 RON2023 · Datorii: 100.732 RON2024 · Datorii: 349.081 RON2025 · Datorii: 196.540 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CUVALESICON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 18.000 108.500 143.945
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -171.722 -170.776 -41.796 -41.270 -22.561
Active totale 69.520 223.007 103.638 117.407 276.402
Datorii totale 196.540 349.081 100.732 78.157 182.609
Număr mediu salariați 0 0 1 4 5

Analiză de risc — insolvență

-12.90
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.