Activă BOTOŞANI

CANDLES BY ROXY S.R.L.

CUI
40409544
Reg. Comerț
J2019000054072
Înregistrată
11.01.2019
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. ÎMPĂRAT TRAIAN, NR.45, SC.C, ET.3, AP.8, cod poștal 710264
2.19
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
321.777 RON
▲ 76% vs 2024
Profit net
31.460 RON
▲ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
-85.316 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

080 k160 k239 k319 k399 k2021 · Cifră de afaceri: 67.426 RON2022 · Cifră de afaceri: 166.213 RON2023 · Cifră de afaceri: 114.049 RON2024 · Cifră de afaceri: 182.321 RON2025 · Cifră de afaceri: 321.777 RON2021 · Profit: 1.898 RON2022 · Profit: 2.433 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 21.700 RON2025 · Profit: 31.460 RON2021 · Datorii: 84.696 RON2022 · Datorii: 334.317 RON2023 · Datorii: 399.001 RON2024 · Datorii: 276.645 RON2025 · Datorii: 154.225 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CANDLES BY ROXY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 321.777 RON în 2025, cu un profit net de 31.460 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 321.777 182.321 114.049 166.213 67.426
Profit net 31.460 21.700 0 2.433 1.898
Capitaluri proprii -85.316 -116.776 -138.476 13.379 10.946
Active totale 183.908 312.868 413.524 500.695 248.641
Datorii totale 154.225 276.645 399.001 334.317 84.696
Număr mediu salariați 1 1 1 4 3

Analiză de risc — insolvență

2.19
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.