Activă Plătitor TVA ALBA

AUTOMASTER CLEAN S.R.L.

CUI
40409323
Reg. Comerț
J2019000112011
Înregistrată
11.01.2019
Sediu social JUD. ALBA, SAT OIEJDEA COM. GALDA DE JOS, NR.2, cod poștal 517293
0.28
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
234.827 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
27.697 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0181 k362 k543 k724 k906 k2021 · Cifră de afaceri: 401.489 RON2022 · Cifră de afaceri: 905.501 RON2023 · Cifră de afaceri: 306.683 RON2024 · Cifră de afaceri: 320.071 RON2025 · Cifră de afaceri: 234.827 RON2021 · Profit: 38.789 RON2022 · Profit: 61.952 RON2023 · Profit: 3.380 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 196.970 RON2022 · Datorii: 251.053 RON2023 · Datorii: 343.291 RON2024 · Datorii: 461.489 RON2025 · Datorii: 720.279 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTOMASTER CLEAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 234.827 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 234.827 320.071 306.683 905.501 401.489
Profit net 0 0 3.380 61.952 38.789
Capitaluri proprii 27.697 84.371 113.736 110.356 48.404
Active totale 747.976 545.860 457.027 361.409 245.374
Datorii totale 720.279 461.489 343.291 251.053 196.970
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.28
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.