Activă SĂLAJ

FARAMET S.R.L.

CUI
40402830
Reg. Comerț
J31/77/2019
Înregistrată
10.01.2019
Sediu social JUD. SĂLAJ, SAT ILEANDA COM. ILEANDA, STR. FĂUREŞTI, NR.3, cod poștal 457190
6.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 10.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
243.772 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
86.409 RON
▲ 59% vs 2024
Capitaluri proprii
16.978 RON
▲ 124% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k179 k239 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 203.437 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 256.788 RON2024 · Cifră de afaceri: 214.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 243.772 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 12.619 RON2023 · Profit: 22.585 RON2024 · Profit: 54.442 RON2025 · Profit: 86.409 RON2021 · Datorii: 194.072 RON2022 · Datorii: 232.124 RON2023 · Datorii: 225.006 RON2024 · Datorii: 191.949 RON2025 · Datorii: 149.789 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARAMET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 243.772 RON în 2025, cu un profit net de 86.409 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 243.772 214.700 256.788 299.000 203.437
Profit net 86.409 54.442 22.585 12.619 0
Capitaluri proprii 16.978 -69.431 -123.874 -146.459 -159.078
Active totale 244.985 225.279 228.437 237.514 211.387
Datorii totale 149.789 191.949 225.006 232.124 194.072
Număr mediu salariați 3 2 4 6 5

Analiză de risc — insolvență

6.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.