Activă PRAHOVA

ST TECHNOLOGY STUDIES S.R.L.

CUI
40390590
Reg. Comerț
J29/133/2019
Înregistrată
09.01.2019
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. LABORATORULUI, NR.5A, CAMERA 4, ET.1
8.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 09.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
241.635 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
68.531 RON
▲ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
68.771 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k100 k150 k200 k250 k2021 · Cifră de afaceri: 209.720 RON2022 · Cifră de afaceri: 249.890 RON2023 · Cifră de afaceri: 238.390 RON2024 · Cifră de afaceri: 216.564 RON2025 · Cifră de afaceri: 241.635 RON2021 · Profit: 107.531 RON2022 · Profit: 131.260 RON2023 · Profit: 89.683 RON2024 · Profit: 66.827 RON2025 · Profit: 68.531 RON2021 · Datorii: 804 RON2022 · Datorii: 20.847 RON2023 · Datorii: 3.981 RON2024 · Datorii: 4.097 RON2025 · Datorii: 75.719 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ST TECHNOLOGY STUDIES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 241.635 RON în 2025, cu un profit net de 68.531 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 241.635 216.564 238.390 249.890 209.720
Profit net 68.531 66.827 89.683 131.260 107.531
Capitaluri proprii 68.771 67.067 89.923 131.500 107.771
Active totale 144.490 71.164 93.904 152.347 108.575
Datorii totale 75.719 4.097 3.981 20.847 804
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

8.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.