Activă Plătitor TVA VÂLCEA

ADA CRIN INSTAL S.R.L.

CUI
40389676
Reg. Comerț
J2019000033383
Înregistrată
09.01.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. SĂLIŞTEA NOUĂ, NR.55, cod poștal 240644
7.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 09.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.436.639 RON
▲ 115% vs 2024
Profit net
207.781 RON
▲ 132% vs 2024
Capitaluri proprii
217.681 RON
▲ 140% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0291 k582 k872 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 249.420 RON2022 · Cifră de afaceri: 233.528 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.453.842 RON2024 · Cifră de afaceri: 668.328 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.436.639 RON2021 · Profit: 132.952 RON2022 · Profit: 19.012 RON2023 · Profit: 674.381 RON2024 · Profit: 89.381 RON2025 · Profit: 207.781 RON2021 · Datorii: 5.703 RON2022 · Datorii: 27.201 RON2023 · Datorii: 113.848 RON2024 · Datorii: 198.524 RON2025 · Datorii: 272.043 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADA CRIN INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.436.639 RON în 2025, cu un profit net de 207.781 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.436.639 668.328 1.453.842 233.528 249.420
Profit net 207.781 89.381 674.381 19.012 132.952
Capitaluri proprii 217.681 90.599 674.582 19.212 133.152
Active totale 489.724 289.123 788.430 46.413 138.855
Datorii totale 272.043 198.524 113.848 27.201 5.703
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.