Activă ARAD

ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L.

CUI
40386890
Reg. Comerț
J02/13/2019
Înregistrată
08.01.2019
Sediu social JUD. ARAD, SAT ŞAGU COM. ŞAGU, ŞAGU, NR.295, cod poștal 317310
-4.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
187.925 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-110.810 RON
▼ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k117 k175 k233 k292 k2021 · Cifră de afaceri: 129.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 150.501 RON2023 · Cifră de afaceri: 113.100 RON2024 · Cifră de afaceri: 141.690 RON2025 · Cifră de afaceri: 187.925 RON2021 · Profit: 10.242 RON2022 · Profit: 25.729 RON2023 · Profit: 4.315 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.482 RON2022 · Datorii: 10.455 RON2023 · Datorii: 3.720 RON2024 · Datorii: 219.306 RON2025 · Datorii: 291.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 187.925 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 187.925 141.690 113.100 150.501 129.400
Profit net 0 0 4.315 25.729 10.242
Capitaluri proprii -110.810 -72.093 33.960 40.515 14.786
Active totale 180.904 147.213 37.680 50.970 24.268
Datorii totale 291.714 219.306 3.720 10.455 9.482
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-4.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.