Activă MEHEDINŢI

ŞTEFAN ELYAN JUZ S.R.L.

CUI
40383886
Reg. Comerț
J2019000015259
Înregistrată
08.01.2019
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, ALEEA CASTANILOR, NR.5, BL.A3, SC.5, AP.12, cod poștal 220015
103.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
54.177 RON
▲ 74% vs 2024
Profit net
7.534 RON
Capitaluri proprii
25.164 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k43 k64 k86 k107 k2021 · Cifră de afaceri: 44.009 RON2022 · Cifră de afaceri: 74.460 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.233 RON2024 · Cifră de afaceri: 31.052 RON2025 · Cifră de afaceri: 54.177 RON2021 · Profit: 26.036 RON2022 · Profit: 36.602 RON2023 · Profit: 33.315 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 7.534 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 1.023 RON2023 · Datorii: 21.051 RON2024 · Datorii: 19.500 RON2025 · Datorii: 280 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ŞTEFAN ELYAN JUZ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 54.177 RON în 2025, cu un profit net de 7.534 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 54.177 31.052 107.233 74.460 44.009
Profit net 7.534 0 33.315 36.602 26.036
Capitaluri proprii 25.164 36.629 60.305 44.490 7.888
Active totale 25.211 55.022 80.245 45.513 7.888
Datorii totale 280 19.500 21.051 1.023 0
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

103.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.