Activă VÂLCEA

OLĂNEŞTI APARTAMENT S.R.L.

CUI
40379346
Reg. Comerț
J2019000015383
Înregistrată
07.01.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, ORŞ. BĂILE OLĂNEŞTI, STR. FORESTIERILOR, NR.11
41.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.01.2019)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
7.733 RON
▼ 76% vs 2022
Profit net
591.544 RON
▼ 2% vs 2022
Capitaluri proprii
1.278.257 RON
▲ 86% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0120 k240 k360 k480 k601 k2019 · Cifră de afaceri: 135.101 RON2020 · Cifră de afaceri: 118.062 RON2021 · Cifră de afaceri: 140.104 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.855 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.733 RON2019 · Profit: 85.266 RON2020 · Profit: 55.896 RON2021 · Profit: 44.750 RON2022 · Profit: 600.602 RON2023 · Profit: 591.544 RON2019 · Datorii: 4.322 RON2020 · Datorii: 13.251 RON2021 · Datorii: 1.558 RON2022 · Datorii: 5.480 RON2023 · Datorii: 43.331 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OLĂNEŞTI APARTAMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.733 RON în 2023, cu un profit net de 591.544 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 7.733 32.855 140.104 118.062 135.101
Profit net 591.544 600.602 44.750 55.896 85.266
Capitaluri proprii 1.278.257 686.713 186.111 141.362 85.466
Active totale 1.321.588 692.193 187.669 154.613 89.788
Datorii totale 43.331 5.480 1.558 13.251 4.322
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

41.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.