Activă CLUJ

VERANDA CU FLORI S.R.L.

CUI
40373025
Reg. Comerț
J2019000010120
Înregistrată
04.01.2019
Sediu social JUD. CLUJ, SAT BACIU COM. BACIU, ALEEA ZAMBILELOR, NR.1, BL.B, AP.17, cod poștal 407055
1.83
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 04.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
47 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
104 RON
▼ 75% vs 2024
Capitaluri proprii
4.001 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k71 k106 k142 k177 k2021 · Cifră de afaceri: 94.142 RON2022 · Cifră de afaceri: 142.515 RON2023 · Cifră de afaceri: 127.853 RON2024 · Cifră de afaceri: 177.153 RON2025 · Cifră de afaceri: 47 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 8.921 RON2023 · Profit: 10.480 RON2024 · Profit: 414 RON2025 · Profit: 104 RON2021 · Datorii: 18.041 RON2022 · Datorii: 20.967 RON2023 · Datorii: 3.973 RON2024 · Datorii: 10.779 RON2025 · Datorii: 13.850 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VERANDA CU FLORI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 47 RON în 2025, cu un profit net de 104 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 47 177.153 127.853 142.515 94.142
Profit net 104 414 10.480 8.921 0
Capitaluri proprii 4.001 3.897 3.483 -6.997 -15.919
Active totale 17.851 14.676 7.456 13.841 1.726
Datorii totale 13.850 10.779 3.973 20.967 18.041
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.83
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.