Activă TIMIŞ

SIKA M INSTAL S.R.L.-D.

CUI
40371598
Reg. Comerț
J35/34/2019
Înregistrată
04.01.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.1, SAD, CAMERA 2, AP.1, cod poștal 300133
-4852.53
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 04.01.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
12.550 RON
▼ 55% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-6.656 RON
▼ 288% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k21 k31 k42 k52 k2020 · Cifră de afaceri: 27.520 RON2021 · Cifră de afaceri: 45.689 RON2022 · Cifră de afaceri: 52.134 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.680 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.550 RON2020 · Profit: 18.466 RON2021 · Profit: 21.707 RON2022 · Profit: 10.259 RON2023 · Profit: 804 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 1.414 RON2021 · Datorii: 569 RON2022 · Datorii: 2.309 RON2023 · Datorii: 2.629 RON2024 · Datorii: 6.665 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIKA M INSTAL S.R.L.-D. a avut o cifră de afaceri de 12.550 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 12.550 27.680 52.134 45.689 27.520
Profit net 0 804 10.259 21.707 18.466
Capitaluri proprii -6.656 3.537 20.632 40.373 18.666
Active totale 9 6.166 22.941 40.942 20.080
Datorii totale 6.665 2.629 2.309 569 1.414
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-4852.53
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.