Activă PRAHOVA

AESTHETIC-DENTALALEXC S.R.L.

CUI
40366095
Reg. Comerț
J2019000008295
Înregistrată
03.01.2019
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. COMARNIC, STR. ŞCOLII, NR.29, cod poștal 105700
5.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.01.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
884.994 RON
▲ 103% vs 2024
Profit net
136.866 RON
▲ 171% vs 2024
Capitaluri proprii
138.701 RON
▲ 173% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0177 k354 k531 k708 k885 k2021 · Cifră de afaceri: 239.455 RON2022 · Cifră de afaceri: 220.916 RON2023 · Cifră de afaceri: 290.450 RON2024 · Cifră de afaceri: 435.440 RON2025 · Cifră de afaceri: 884.994 RON2021 · Profit: 52.515 RON2022 · Profit: 45.510 RON2023 · Profit: 35.906 RON2024 · Profit: 50.514 RON2025 · Profit: 136.866 RON2021 · Datorii: 69.676 RON2022 · Datorii: 23.005 RON2023 · Datorii: 4.001 RON2024 · Datorii: 64.496 RON2025 · Datorii: 338.328 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AESTHETIC-DENTALALEXC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 884.994 RON în 2025, cu un profit net de 136.866 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 884.994 435.440 290.450 220.916 239.455
Profit net 136.866 50.514 35.906 45.510 52.515
Capitaluri proprii 138.701 50.714 108.849 72.943 27.433
Active totale 475.824 115.210 112.850 95.948 97.109
Datorii totale 338.328 64.496 4.001 23.005 69.676
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.