Activă VRANCEA

LAYTON WEST S.R.L.

CUI
40362310
Reg. Comerț
J2018001202392
Înregistrată
28.12.2018
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CONTEMPORANUL, NR.4, BL.C3, AP.25, cod poștal 620088
-0.28
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 28.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
32.097 RON
▲ 49% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.778 RON
▼ 213% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k20 k30 k40 k50 k2021 · Cifră de afaceri: 25.642 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.078 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.322 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.546 RON2025 · Cifră de afaceri: 32.097 RON2021 · Profit: 5.714 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.884 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.849 RON2022 · Datorii: 15.811 RON2023 · Datorii: 5.797 RON2024 · Datorii: 4.929 RON2025 · Datorii: 49.658 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAYTON WEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 32.097 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 32.097 21.546 34.322 35.078 25.642
Profit net 0 0 1.884 0 5.714
Capitaluri proprii -1.778 1.575 8.710 6.826 8.571
Active totale 47.880 6.504 14.507 22.637 15.420
Datorii totale 49.658 4.929 5.797 15.811 6.849
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.28
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.