Activă VRANCEA

CĂLIN FOOD PREMIUM S.R.L.

CUI
40347476
Reg. Comerț
J39/1181/2018
Înregistrată
21.12.2018
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. G-RAL GHEORGHE MAGHERU, NR.11, BL.11, ET.2, AP.9, cod poștal 620004
215.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.12.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
14.245 RON
▼ 23% vs 2023
Profit net
4.997 RON
▼ 54% vs 2023
Capitaluri proprii
496.795 RON
▲ 1% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k77 k115 k153 k191 k2020 · Cifră de afaceri: 191.429 RON2021 · Cifră de afaceri: 160.189 RON2022 · Cifră de afaceri: 101.369 RON2023 · Cifră de afaceri: 18.542 RON2024 · Cifră de afaceri: 14.245 RON2020 · Profit: 150.155 RON2021 · Profit: 140.540 RON2022 · Profit: 80.054 RON2023 · Profit: 10.948 RON2024 · Profit: 4.997 RON2020 · Datorii: 7.236 RON2021 · Datorii: 9.204 RON2022 · Datorii: 5.041 RON2023 · Datorii: 1.784 RON2024 · Datorii: 2.502 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CĂLIN FOOD PREMIUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 14.245 RON în 2024, cu un profit net de 4.997 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 14.245 18.542 101.369 160.189 191.429
Profit net 4.997 10.948 80.054 140.540 150.155
Capitaluri proprii 496.795 491.797 480.849 403.286 262.746
Active totale 499.297 493.581 485.890 412.490 269.982
Datorii totale 2.502 1.784 5.041 9.204 7.236
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

215.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.