Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SMART SELFWASH S.R.L.

CUI
40344445
Reg. Comerț
J2018018128409
Înregistrată
21.12.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GURA IALOMIŢEI, NR.10, PARTER. CAMERA 2, BL.H32, SC.A, AP.1, cod poștal 32594
-8.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
946.022 RON
▲ 134% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-267.768 RON
▼ 271% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0189 k378 k568 k757 k946 k2021 · Cifră de afaceri: 96.789 RON2022 · Cifră de afaceri: 197.617 RON2023 · Cifră de afaceri: 162.628 RON2024 · Cifră de afaceri: 404.228 RON2025 · Cifră de afaceri: 946.022 RON2021 · Profit: 17.147 RON2022 · Profit: 14.523 RON2023 · Profit: 15.365 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 40.085 RON2022 · Datorii: 105.869 RON2023 · Datorii: 87.464 RON2024 · Datorii: 127.309 RON2025 · Datorii: 500.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SMART SELFWASH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 946.022 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 946.022 404.228 162.628 197.617 96.789
Profit net 0 0 15.365 14.523 17.147
Capitaluri proprii -267.768 -72.169 47.275 31.910 61.957
Active totale 233.181 55.140 134.739 137.779 102.042
Datorii totale 500.949 127.309 87.464 105.869 40.085
Număr mediu salariați 4 5 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-8.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.