Activă CĂLĂRAŞI

SHARP PRINT S.R.L.

CUI
40341481
Reg. Comerț
J2018000889516
Înregistrată
20.12.2018
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT FRUMUŞANI COM. FRUMUŞANI, STR. CRIŞUL ALB, NR.FN
11.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Budeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
54.198 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
86.360 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k90 k135 k180 k226 k2021 · Cifră de afaceri: 188.019 RON2022 · Cifră de afaceri: 188.179 RON2023 · Cifră de afaceri: 225.606 RON2024 · Cifră de afaceri: 51.261 RON2025 · Cifră de afaceri: 54.198 RON2021 · Profit: 83.192 RON2022 · Profit: 120.944 RON2023 · Profit: 122.820 RON2024 · Profit: 1.264 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 17.217 RON2022 · Datorii: 11.749 RON2023 · Datorii: 11.743 RON2024 · Datorii: 8.945 RON2025 · Datorii: 15.961 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SHARP PRINT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 54.198 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 54.198 51.261 225.606 188.179 188.019
Profit net 0 1.264 122.820 120.944 83.192
Capitaluri proprii 86.360 124.337 212.973 212.158 91.214
Active totale 102.049 133.282 224.716 223.907 108.431
Datorii totale 15.961 8.945 11.743 11.749 17.217
Număr mediu salariați 1 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.