Activă Plătitor TVA DOLJ

CHECK MOTORS GARAGE S.R.L.

CUI
40336426
Reg. Comerț
J2018003018164
Înregistrată
20.12.2018
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. BASARABIA, NR.21, BL.C8, SC.1, AP.18
0.15
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
444.720 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
10.206 RON
▼ 86% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0128 k255 k383 k510 k638 k2021 · Cifră de afaceri: 452.337 RON2022 · Cifră de afaceri: 444.349 RON2023 · Cifră de afaceri: 354.465 RON2024 · Cifră de afaceri: 637.733 RON2025 · Cifră de afaceri: 444.720 RON2021 · Profit: 2.760 RON2022 · Profit: 36.075 RON2023 · Profit: 1.768 RON2024 · Profit: 20.042 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 143.505 RON2022 · Datorii: 281.462 RON2023 · Datorii: 446.849 RON2024 · Datorii: 454.393 RON2025 · Datorii: 521.198 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHECK MOTORS GARAGE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 444.720 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 444.720 637.733 354.465 444.349 452.337
Profit net 0 20.042 1.768 36.075 2.760
Capitaluri proprii 10.206 73.016 53.796 53.020 16.945
Active totale 531.404 527.409 500.645 332.269 160.450
Datorii totale 521.198 454.393 446.849 281.462 143.505
Număr mediu salariați 2 2 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

0.15
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.