Activă VRANCEA

EDU FINISAJE FLORIN S.R.L.

CUI
40323175
Reg. Comerț
J39/1157/2018
Înregistrată
18.12.2018
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA PARC, NR.1, BL.1, ET.1, AP.5, cod poștal 620128
-9.57
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4339
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 18.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.000 RON
▼ 75% vs 2024
Profit net
7.093 RON
Capitaluri proprii
-48.082 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k68 k85 k2021 · Cifră de afaceri: 41.185 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 40.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 7.093 RON2021 · Datorii: 80.647 RON2022 · Datorii: 80.727 RON2023 · Datorii: 74.977 RON2024 · Datorii: 85.278 RON2025 · Datorii: 75.577 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EDU FINISAJE FLORIN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.000 RON în 2025, cu un profit net de 7.093 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.000 40.000 0 0 41.185
Profit net 7.093 0 0 0 0
Capitaluri proprii -48.082 -55.175 -50.608 -49.160 -48.484
Active totale 27.495 30.103 24.369 31.567 32.163
Datorii totale 75.577 85.278 74.977 80.727 80.647
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

-9.57
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4339).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.