Activă SIBIU

PRODUS ÎN SIBIU S.R.L.

CUI
40319824
Reg. Comerț
J2018001878324
Înregistrată
18.12.2018
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. EDUARD ALBERT BIELZ, NR.51, cod poștal 550031
6.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 18.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
18.201 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
21.786 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k14 k21 k28 k35 k2021 · Cifră de afaceri: 34.823 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.216 RON2023 · Cifră de afaceri: 15.252 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.788 RON2025 · Cifră de afaceri: 18.201 RON2021 · Profit: 7.160 RON2022 · Profit: 4.632 RON2023 · Profit: 4.127 RON2024 · Profit: 5.928 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.522 RON2022 · Datorii: 300 RON2023 · Datorii: 1.937 RON2024 · Datorii: 980 RON2025 · Datorii: 10.863 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRODUS ÎN SIBIU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 18.201 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 18.201 20.788 15.252 28.216 34.823
Profit net 0 5.928 4.127 4.632 7.160
Capitaluri proprii 21.786 31.091 25.163 21.036 23.772
Active totale 32.649 34.258 28.718 24.195 27.294
Datorii totale 10.863 980 1.937 300 3.522
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.