Activă NEAMŢ

BESMART ENGLISH S.R.L.

CUI
40310930
Reg. Comerț
J27/1266/2018
Înregistrată
14.12.2018
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT CÂNDEŞTI COM. CÂNDEŞTI, NR.228, cod poștal 617115
6.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 14.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
204.416 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
32.746 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k85 k128 k171 k213 k2021 · Cifră de afaceri: 114.148 RON2022 · Cifră de afaceri: 162.776 RON2023 · Cifră de afaceri: 161.736 RON2024 · Cifră de afaceri: 213.380 RON2025 · Cifră de afaceri: 204.416 RON2021 · Profit: 11.226 RON2022 · Profit: 34.900 RON2023 · Profit: 74.543 RON2024 · Profit: 10.834 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 47.137 RON2022 · Datorii: 18.651 RON2023 · Datorii: 5.383 RON2024 · Datorii: 26.097 RON2025 · Datorii: 14.447 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BESMART ENGLISH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 204.416 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 204.416 213.380 161.736 162.776 114.148
Profit net 0 10.834 74.543 34.900 11.226
Capitaluri proprii 32.746 107.447 96.613 22.071 -12.829
Active totale 47.193 133.544 101.996 40.722 34.308
Datorii totale 14.447 26.097 5.383 18.651 47.137
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.