Activă BIHOR

BEAUTY BY ANDRA S.R.L.

CUI
40299115
Reg. Comerț
J2018003143051
Înregistrată
13.12.2018
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. VASILE CONTA, NR.14, PARTER, BL.PB116 , AP.2, cod poștal 410320
2.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
144.072 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
210 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
74.428 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k58 k86 k115 k144 k2021 · Cifră de afaceri: 124.888 RON2022 · Cifră de afaceri: 107.460 RON2023 · Cifră de afaceri: 119.589 RON2024 · Cifră de afaceri: 119.190 RON2025 · Cifră de afaceri: 144.072 RON2021 · Profit: 17.582 RON2022 · Profit: 42.874 RON2023 · Profit: 5.191 RON2024 · Profit: 11.162 RON2025 · Profit: 210 RON2021 · Datorii: 68.207 RON2022 · Datorii: 41.328 RON2023 · Datorii: 56.143 RON2024 · Datorii: 30.077 RON2025 · Datorii: 139.652 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEAUTY BY ANDRA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 144.072 RON în 2025, cu un profit net de 210 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 144.072 119.190 119.589 107.460 124.888
Profit net 210 11.162 5.191 42.874 17.582
Capitaluri proprii 74.428 74.218 63.056 57.866 14.992
Active totale 217.044 104.295 119.199 99.194 83.199
Datorii totale 139.652 30.077 56.143 41.328 68.207
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.