Activă SATU MARE

JOHN GREEN ZONE S.R.L.

CUI
40287455
Reg. Comerț
J30/1200/2018
Înregistrată
11.12.2018
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GABRIEL GEORGESCU, NR.36, cod poștal 440052
106.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.000 RON
▼ 74% vs 2024
Profit net
14.732 RON
▼ 63% vs 2024
Capitaluri proprii
55.692 RON
▲ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k107 k160 k213 k267 k2021 · Cifră de afaceri: 68.196 RON2022 · Cifră de afaceri: 69.510 RON2023 · Cifră de afaceri: 266.550 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 137.387 RON2024 · Profit: 40.070 RON2025 · Profit: 14.732 RON2021 · Datorii: 34.577 RON2022 · Datorii: 148.468 RON2023 · Datorii: 24.853 RON2024 · Datorii: 1.050 RON2025 · Datorii: 600 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JOHN GREEN ZONE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.000 RON în 2025, cu un profit net de 14.732 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.000 58.500 266.550 69.510 68.196
Profit net 14.732 40.070 137.387 0 0
Capitaluri proprii 55.692 40.960 890 -136.497 -26.465
Active totale 56.292 42.010 25.743 11.971 8.112
Datorii totale 600 1.050 24.853 148.468 34.577
Număr mediu salariați 0 1 3 6 5

Analiză de risc — insolvență

106.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.