Activă SIBIU

CDC AUTO BUSINESS S.R.L.

CUI
40281614
Reg. Comerț
J2018001813323
Înregistrată
11.12.2018
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. ŞURII MICI, VILA 9, ET.2, AP.12, cod poștal 550137
60.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
132.304 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
52.800 RON
▲ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
103.966 RON
▲ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k53 k79 k106 k132 k2021 · Cifră de afaceri: 85.663 RON2022 · Cifră de afaceri: 128.078 RON2023 · Cifră de afaceri: 56.805 RON2024 · Cifră de afaceri: 111.342 RON2025 · Cifră de afaceri: 132.304 RON2021 · Profit: 43.164 RON2022 · Profit: 81.220 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 41.505 RON2025 · Profit: 52.800 RON2021 · Datorii: 2.568 RON2022 · Datorii: 715 RON2023 · Datorii: 3.827 RON2024 · Datorii: 9.324 RON2025 · Datorii: 2.216 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CDC AUTO BUSINESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 132.304 RON în 2025, cu un profit net de 52.800 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 132.304 111.342 56.805 128.078 85.663
Profit net 52.800 41.505 0 81.220 43.164
Capitaluri proprii 103.966 76.348 88.039 177.960 140.281
Active totale 105.585 85.622 91.816 178.537 142.579
Datorii totale 2.216 9.324 3.827 715 2.568
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

60.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.