Activă IAŞI

DR. ANGHELE RĂZVAN S.R.L.

CUI
40232840
Reg. Comerț
J2023004152227
Înregistrată
29.11.2018
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA IFTIMIE BÂRLEANU, NR.22C, AP.1
-0.60
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 29.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
92.299 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-15.419 RON
▼ 113% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k126 k168 k210 k2021 · Cifră de afaceri: 140.058 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.742 RON2023 · Cifră de afaceri: 148.567 RON2024 · Cifră de afaceri: 205.065 RON2025 · Cifră de afaceri: 92.299 RON2021 · Profit: 93.030 RON2022 · Profit: 56.352 RON2023 · Profit: 65.342 RON2024 · Profit: 113.905 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 95.469 RON2022 · Datorii: 84.102 RON2023 · Datorii: 63.733 RON2024 · Datorii: 126.185 RON2025 · Datorii: 210.003 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR. ANGHELE RĂZVAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 92.299 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 92.299 205.065 148.567 136.742 140.058
Profit net 0 113.905 65.342 56.352 93.030
Capitaluri proprii -15.419 114.497 65.934 56.592 93.270
Active totale 194.369 240.682 129.667 140.694 188.739
Datorii totale 210.003 126.185 63.733 84.102 95.469
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-0.60
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.