Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MMH HOME SERVICES S.R.L.

CUI
40227127
Reg. Comerț
J2018017096402
Înregistrată
28.11.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TRILULUI, NR.74-76, ET.3, AP.7, cod poștal 23827
-14.62
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 28.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.600 RON
Profit net
4.379 RON
Capitaluri proprii
-37.762 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k132 k176 k220 k2021 · Cifră de afaceri: 219.829 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.803 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.749 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.600 RON2021 · Profit: 1.376 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.379 RON2021 · Datorii: 143.741 RON2022 · Datorii: 79.676 RON2023 · Datorii: 51.736 RON2024 · Datorii: 52.254 RON2025 · Datorii: 52.475 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MMH HOME SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.600 RON în 2025, cu un profit net de 4.379 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.600 0 2.749 136.803 219.829
Profit net 4.379 0 0 0 1.376
Capitaluri proprii -37.762 -42.141 -41.623 -39.680 4.449
Active totale 14.713 10.113 10.113 39.996 148.100
Datorii totale 52.475 52.254 51.736 79.676 143.741
Număr mediu salariați 0 0 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-14.62
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.