Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

EM AUTOMOTIVE S.R.L.

CUI
40220382
Reg. Comerț
J2018003451132
Înregistrată
27.11.2018
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. HAIDUCULUI, NR.95, 95A SI 97
1.86
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 27.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.038.824 RON
▲ 648% vs 2024
Profit net
170.251 RON
▲ 660% vs 2024
Capitaluri proprii
157.949 RON
▲ 395% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0408 k816 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 158.867 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.236.828 RON2023 · Cifră de afaceri: 799.637 RON2024 · Cifră de afaceri: 272.521 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.038.824 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 15.280 RON2024 · Profit: 22.398 RON2025 · Profit: 170.251 RON2021 · Datorii: 102.884 RON2022 · Datorii: 330.264 RON2023 · Datorii: 117.026 RON2024 · Datorii: 215.126 RON2025 · Datorii: 1.446.366 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EM AUTOMOTIVE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.038.824 RON în 2025, cu un profit net de 170.251 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.038.824 272.521 799.637 1.236.828 158.867
Profit net 170.251 22.398 15.280 0 0
Capitaluri proprii 157.949 -53.518 -75.916 -91.196 -89.375
Active totale 1.618.000 161.608 41.110 239.068 13.509
Datorii totale 1.446.366 215.126 117.026 330.264 102.884
Număr mediu salariați 0 0 5 3 3

Analiză de risc — insolvență

1.86
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.