Activă Plătitor TVA ARAD

DAVMAR IDEAL S.R.L.

CUI
40220200
Reg. Comerț
J2018002013023
Înregistrată
27.11.2018
Sediu social JUD. ARAD, SAT IOSAŞ COM. GURAHONŢ, IOSAŞ, NR.131, cod poștal 317151
5.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 27.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.533.944 RON
▲ 103% vs 2024
Profit net
126.917 RON
▲ 3021% vs 2024
Capitaluri proprii
135.773 RON
▲ 1433% vs 2024
Număr mediu angajați
21
▲ 91% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0307 k614 k920 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.341.242 RON2022 · Cifră de afaceri: 997.560 RON2023 · Cifră de afaceri: 663.426 RON2024 · Cifră de afaceri: 755.302 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.533.944 RON2021 · Profit: 188.941 RON2022 · Profit: 114.289 RON2023 · Profit: 4.485 RON2024 · Profit: 4.067 RON2025 · Profit: 126.917 RON2021 · Datorii: 304.365 RON2022 · Datorii: 238.407 RON2023 · Datorii: 340.395 RON2024 · Datorii: 468.177 RON2025 · Datorii: 291.265 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAVMAR IDEAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.533.944 RON în 2025, cu un profit net de 126.917 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.533.944 755.302 663.426 997.560 1.341.242
Profit net 126.917 4.067 4.485 114.289 188.941
Capitaluri proprii 135.773 8.856 4.789 398.704 524.415
Active totale 427.038 477.033 345.184 637.111 828.780
Datorii totale 291.265 468.177 340.395 238.407 304.365
Număr mediu salariați 21 11 12 21 33

Analiză de risc — insolvență

5.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.