Activă HARGHITA

P.T.I. ZETCONSTRUCT S.R.L.

CUI
40208249
Reg. Comerț
J2018000589197
Înregistrată
23.11.2018
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT ZETEA COM. ZETEA, STR. BELSŐ, NR.61, cod poștal 537360
14.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
240.887 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
45.110 RON
▲ 1966% vs 2024
Capitaluri proprii
70.302 RON
▲ 179% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k96 k145 k193 k241 k2021 · Cifră de afaceri: 74.172 RON2022 · Cifră de afaceri: 80.295 RON2023 · Cifră de afaceri: 220.629 RON2024 · Cifră de afaceri: 174.675 RON2025 · Cifră de afaceri: 240.887 RON2021 · Profit: 17.368 RON2022 · Profit: 11.631 RON2023 · Profit: 24.058 RON2024 · Profit: 2.183 RON2025 · Profit: 45.110 RON2021 · Datorii: 6.384 RON2022 · Datorii: 5.927 RON2023 · Datorii: 22.860 RON2024 · Datorii: 43.046 RON2025 · Datorii: 18.140 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

P.T.I. ZETCONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 240.887 RON în 2025, cu un profit net de 45.110 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 240.887 174.675 220.629 80.295 74.172
Profit net 45.110 2.183 24.058 11.631 17.368
Capitaluri proprii 70.302 25.192 33.880 20.822 19.191
Active totale 88.442 68.238 56.740 26.749 25.575
Datorii totale 18.140 43.046 22.860 5.927 6.384
Număr mediu salariați 2 2 3 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.