Activă VÂLCEA

VLIT SOLUTIONS S.R.L.

CUI
40204212
Reg. Comerț
J38/1029/2018
Înregistrată
23.11.2018
Sediu social JUD. VÂLCEA, ORŞ. HOREZU, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.7, cod poștal 245800
-4.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6203
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.400 RON
▲ 156% vs 2024
Profit net
70 RON
Capitaluri proprii
-67.433 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k75 k112 k149 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 2.047 RON2022 · Cifră de afaceri: 666 RON2023 · Cifră de afaceri: 222 RON2024 · Cifră de afaceri: 547 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.400 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 70 RON2021 · Datorii: 5.119 RON2022 · Datorii: 107.688 RON2023 · Datorii: 186.253 RON2024 · Datorii: 183.217 RON2025 · Datorii: 183.747 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VLIT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.400 RON în 2025, cu un profit net de 70 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.400 547 222 666 2.047
Profit net 70 0 0 0 0
Capitaluri proprii -67.433 -67.504 -47.211 -9.051 926
Active totale 116.314 115.713 139.042 98.637 6.045
Datorii totale 183.747 183.217 186.253 107.688 5.119
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-4.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6203).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.