Activă MARAMUREŞ

SOLID ELEMENT S.R.L.

CUI
40174332
Reg. Comerț
J2018001895244
Înregistrată
19.11.2018
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BAIA SPRIE, STR. GHIOCELULUI, NR.18, cod poștal 435100
22.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 19.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
186.041 RON
▲ 147% vs 2024
Profit net
135.204 RON
▲ 140% vs 2024
Capitaluri proprii
135.443 RON
▲ 140% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k112 k149 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 134.190 RON2022 · Cifră de afaceri: 127.481 RON2023 · Cifră de afaceri: 85.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 75.395 RON2025 · Cifră de afaceri: 186.041 RON2021 · Profit: 114.632 RON2022 · Profit: 108.250 RON2023 · Profit: 59.269 RON2024 · Profit: 56.251 RON2025 · Profit: 135.204 RON2021 · Datorii: 26.116 RON2022 · Datorii: 1.280 RON2023 · Datorii: 10.221 RON2024 · Datorii: 3.902 RON2025 · Datorii: 17.731 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOLID ELEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 186.041 RON în 2025, cu un profit net de 135.204 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 186.041 75.395 85.650 127.481 134.190
Profit net 135.204 56.251 59.269 108.250 114.632
Capitaluri proprii 135.443 56.492 59.510 108.809 164.769
Active totale 152.495 60.394 69.731 109.531 190.528
Datorii totale 17.731 3.902 10.221 1.280 26.116
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

22.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.