Activă Plătitor TVA ILFOV

CTPARK KM23 NORTH S.R.L.

CUI
40166887
Reg. Comerț
J2018005567233
Înregistrată
15.11.2018
Sediu social JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-DEAL COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. GABRIELA, NR.1, CLĂDIREA B. PARTER, cod poștal 77096
0.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.697.826 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
5.130.721 RON
▲ 129% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0110 mil220 mil330 mil440 mil550 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.454 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.436.878 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.894.997 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.697.826 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 61.876.647 RON2022 · Datorii: 128.001.690 RON2023 · Datorii: 375.811.743 RON2024 · Datorii: 539.461.581 RON2025 · Datorii: 550.446.668 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CTPARK KM23 NORTH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.697.826 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.697.826 20.894.997 1.436.878 13.454 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 5.130.721 -17.485.567 -11.245.939 17.805.891 20.585.413
Active totale 555.577.091 521.948.050 364.565.804 145.807.581 82.462.060
Datorii totale 550.446.668 539.461.581 375.811.743 128.001.690 61.876.647
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.