Activă Plătitor TVA SĂLAJ

FLAVIU CONSULTING S.R.L.

CUI
40154955
Reg. Comerț
J31/901/2018
Înregistrată
14.11.2018
Sediu social JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, PANIC, NR.2/I, cod poștal 457171
5.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7022
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 14.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.627.306 RON
▲ 56% vs 2024
Profit net
1.026.101 RON
▲ 150% vs 2024
Capitaluri proprii
1.646.473 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,3 mil4,7 mil7,0 mil9,3 mil12 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.681.379 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.537.558 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.448.360 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.627.306 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 344.976 RON2023 · Profit: 562.094 RON2024 · Profit: 409.924 RON2025 · Profit: 1.026.101 RON2021 · Datorii: 65.421 RON2022 · Datorii: 2.002.432 RON2023 · Datorii: 2.314.439 RON2024 · Datorii: 3.362.899 RON2025 · Datorii: 2.607.604 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLAVIU CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.627.306 RON în 2025, cu un profit net de 1.026.101 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.627.306 7.448.360 7.537.558 5.681.379 0
Profit net 1.026.101 409.924 562.094 344.976 0
Capitaluri proprii 1.646.473 1.320.372 910.448 354.258 9.282
Active totale 4.253.648 4.683.271 3.224.887 2.356.690 74.703
Datorii totale 2.607.604 3.362.899 2.314.439 2.002.432 65.421
Număr mediu salariați 12 8 7 6 1

Analiză de risc — insolvență

5.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7022).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.