Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RENTAL ONE RESIDENCE S.R.L.

CUI
40150325
Reg. Comerț
J2018016352406
Înregistrată
13.11.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PĂDURARILOR, NR.49A, PARTER. CAMERA NR. 2
-5.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
351.941 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-7.782.784 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,5 mil7,1 mil11 mil14 mil18 mil2021 · Cifră de afaceri: 212.957 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.273 RON2023 · Cifră de afaceri: 239.779 RON2024 · Cifră de afaceri: 320.294 RON2025 · Cifră de afaceri: 351.941 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.079.916 RON2022 · Datorii: 16.109.395 RON2023 · Datorii: 17.032.265 RON2024 · Datorii: 17.665.948 RON2025 · Datorii: 17.425.300 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RENTAL ONE RESIDENCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 351.941 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 351.941 320.294 239.779 198.273 212.957
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -7.782.784 -7.647.187 -6.017.519 -3.947.800 -2.487.102
Active totale 9.642.516 10.018.546 11.014.746 12.161.595 5.496.514
Datorii totale 17.425.300 17.665.948 17.032.265 16.109.395 8.079.916
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.