Activă Plătitor TVA NEAMŢ

DERAMAR HORECA DISTRIBUTION S.R.L.

CUI
40146995
Reg. Comerț
J27/1109/2018
Înregistrată
13.11.2018
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT BISTRIŢA COM. ALEXANDRU CEL BUN, STR. PETRU RAREŞ, NR.217, cod poștal 617508
3.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.021.503 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
129.900 RON
▼ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
116.585 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0233 k467 k700 k934 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 873.700 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.167.366 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.117.992 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.042.448 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.021.503 RON2021 · Profit: 144.216 RON2022 · Profit: 320.273 RON2023 · Profit: 224.862 RON2024 · Profit: 173.994 RON2025 · Profit: 129.900 RON2021 · Datorii: 17.463 RON2022 · Datorii: 53.319 RON2023 · Datorii: 51.064 RON2024 · Datorii: 61.849 RON2025 · Datorii: 506.850 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DERAMAR HORECA DISTRIBUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.021.503 RON în 2025, cu un profit net de 129.900 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.021.503 1.042.448 1.117.992 1.167.366 873.700
Profit net 129.900 173.994 224.862 320.273 144.216
Capitaluri proprii 116.585 1.024.235 905.241 837.380 574.107
Active totale 623.435 1.086.084 956.305 890.699 591.570
Datorii totale 506.850 61.849 51.064 53.319 17.463
Număr mediu salariați 2 2 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

3.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.